wigs for women wig types hair extensions for short hair headband wigs human hair wigs wig types sepia wigs wigs for black women forever young wigs synthetic hair lace wigs wig store human hair falls sherri shepherd wigs lace front wigs best wigs wigs for black women raquel welch wigs lace front wigs human hair wigs wigs for black women wigs for women cheap wigs lace front wigs human hair wigs hairpieces for women
fermata band - Strona główna
  • Logo

  • Koncert w kościele św Józefa Rzemieślnika

  • Łagów Festival 2017

  • 10 lat Fermaty Band

  • Wakacyjny koncert w Polanicy Zdrój

FERMATA BAND

Parafialna Orkiestra Dęta

APlayerFP - Light Pro

Kochani już 4 czerwca zagramy koncert charytatywny dla Ani. Startujemy o 16:00 bilety do nabycia w NDK-u . W programie znajda się utwory rozrywkowe i muzyka filmowa. Serdecznie zapraszamy !!!!

Zrowych,  spokojnych świąt Wielkanocnych,  pełnych nadziei i miłości,  pogodnego nastroju oraz najwspanialszych spotkań wśród rodziny i najbliższych przyjaciół życzą Wasi "FERMATOWICZE" :-)

Tradycyjnie jak co roku musimy rozliczyć swoje PIT-y. Jeśli Państwa zdaniem staliśmy się godni przekazania na nasze cele statutowe 1% Waszego podatku będziemy bardzo wdzięczni za takie wsparcie i zaufanie. Numer KRS to: 0000 253 405. Dziękujemy Orkiestra Fermata Band.

Już niebawem 22 stycznia w kościele św. Józefa Rzemieślnika koncert kolęd w wykonaniu naszej orkiestry. Więcej szczegółów już niedługo ale już teraz zapraszamy :-)

Podkategorie

Historia orkiestry Fermata BandHistoria orkiestry jest nierozerwalnie związana z dziejami parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika, która została założona w 1984r. Proboszczem tej parafii został mianowany ks. Józef Kocoł. Pełen werwy proboszcz bardzo szybko rozpoczął tworzenie różnych form życia wspólnoty parafialnej. Jedną z pierwszych tego typu inicjatyw było nawiązanie współpracy z orkiestrą Zespołu Szkół Elektrycznych w Nowej Soli. Początkowo orkiestra uświetniała ważniejsze uroczystości religijne parafii. Z biegiem czasu zakres tej działalności zaczął się mocno rozwijać, a obecność orkiestry w życiu parafii stała się nieodzownym elementem wszystkich wydarzeń. Narodził się pomysł utworzenia parafialnego zespołu instrumentalnego. Fermata Band rozpoczął swoją działalność w październiku 2002r. W pierwszym okresie działalności zespół składał się zaledwie z czternastu osób. Ich bezinteresowne zaangażowanie sprawiło, że obecnie zespół liczy już pięćdziesiąt osób. Od początku jej powstania założycielem i dyrygentem orkiestry jest Pan Janusz Gabryelski.

W repertuarze zespołu można znaleźć wiele utworów muzyki klasycznej, marszowej, rozrywkowej i filmowej. W 2009r. Fermata Band nawiązała kontakt z Blasorchester Cottbus (Niemcy), co owocuje w postaci wspólnych, polsko- niemieckich koncertów w Nowej Soli i Cottbus. Orkiestra w 2010r. uczestniczyła w projekcie unijnym „EU- fonia na dwa głosy- Nowa Sól i Cottbus muzykują, czyli polsko-niemieckie warsztaty muzyczne”.